Przejdź do głównej zawartości

Let's play the game

Glowny bohater jest zamkniety w drewnianej skrzyni zagrzebanej pod ziemia. Kojarzycie?
Tak to element bardzo dobrego filmu pt "Pogrzebany".
Timothy Mannion sie nim rowniej zainspirowal tworzac "Brake".
Agent Secret Service znajduje sie w potrzasku z zegarem ktory odmierza czas. Porywacze allias Terrorysci chce od niego pewnej informacji, gdzie jest Ruletka? Nie nie nie taka do hazardu, ale to miejsce bunkru w ktorym ma sie schronic prezydentw razie zagrozenia.
Jeremy ma do dyspozycji radio, przez ktore komunikuje sie z ludzmi z zewnatrz oraz w pozniejszym czasie zyskuje rowniez komorke. Szantaz emocjonalny "zabije twoja zone" etc nie dziala na tego twardziela.
Zlorzyl przysiege wiec milczy, mimo wszystko, ma stracic zycie ale itak a ni mru mru.
Przykladny, dzielny agent.
"Brake" nie brakuje akcji i dramatyzmu, jednakze jest bardziej złożony niz "Pogrzebany".
Nie za bardzo wiem co napisac, zeby nie bylo ze pisze spoilery ! :]
Ale dawno nie widzialam tak dobrego filmu akcji, naprawde warto, a to zakonczenie...
Palce lizac ups, przepraszam, mialam na mysli nacieszyc oczeta.

Blacque M.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Motywy filmowe: dziennikarstwo

Jakiś czas temu zostałam wytypowana przez Arkadiusza  do zabawy w motywy filmowe, zainicjowanej przez FILM Planeta. Moim zadaniem jest podanie siedmiu tytułów krążących wokół tematyki dziennikarstwa, cóż przyznam się że miałam malutkie kłopoty w wyborze, ale ostatecznie jako tako dałam sobie radę.

Prywatnie sama od czasu do czasu pracuję jako wolny strzelec i w przyszłości marzy mi się stała współpraca z Andy Warhol's Intervievlub iD lub lub lub, pod tym względem jestem jeszcze niezdecydowana. Zanim to jednak nastąpi mam masę czasu do ćwiczenia, ćwiczenia i kontynuacji swojej samotnej nauki (jestem raczej samoukiem, źle się czuję w grupie). Póki co delektuję się każdym malutkim sukcesem i udowadnianiem temu i owemu, że dyplom to nie wszystko.

No właśnie ilu jest dziennikarzy, absolwentów szkół dziennikarskich, bądź też takowych studiów? Dużo? Raczej mało... czy to dobrze? Sądzę, że jest to raczej temat na osobny mini artykuł, nieprawdaż?

No to wróćmy do rzeczy. Dwa słowa klucz: F…

To jak końcu: szczęście jest czy nie jest za górami?

Nowe dzieło, mało znanego rosyjskego reżysera Aleksandr'a Veledinsky'ego pojawiło się na scenie bez fajerwerków i równie cicho z niej zeszło. Dopiero po paru miesiącach od premiery Geograf Globus Propil zaczął zbierać pozytywne recenzje i uznanie kinomanów, którzy tłumnie zaczynają skupiać się na nowym kinie rosyjskim, a jest tam w czym wybierać.

Viktor Sluzhkin jest już nie młodym wykształconym biologiem, który częstko zagląda do kieliszka. Nic w jego życiu nie jest takie jak to sobie niegdyś wymarzył, o czym mu ciągle jego piękna żona przypomina.

Za górami nie ma szczęśca o czym główny bohater już na początku filmu się przekonał, to może spróbujemy go poszukać przed górami?

Mimo braku dyplomu z pedagogiki Viktorowi w końcu udaje się dostać pracę w szkole, gdzie dzieciaki robią co chcą i jak chcą. Mało tego zamiast biologii, ma uczyć geografii, bo to przecież to samo wg słów dyrektora. 

Akcja Geografa rozgrywa się na dwóch płaszczyznach: prywatnej i zawodowej. Domowe Proble…

Renato Casaro