Przejdź do głównej zawartości

cdn.....

Jak już wcześniej wspominałam prócz maniakalnego oglądania filmów lubię również śledzić parę postaci na dłuższą metę. Nie , nie jestem żadnym stalkerem, to oni sami co tydzień pojawiają się na moim radarze, ja nie mam nic do tego, chociaż trzeba przyznać ze losy Sereny oraz Naomi i spółki są wciągające.
"Plotkara" oraz 'spin off' "90210" goszczą w TV już od kilku lat, raz na tarczy raz z tarcza, ale nadal dzielnie walczą o przeżycie. W sumie maja już swoje grono wiernych fanów, ale czasem mniej znaczy więcej.
Bohaterowie '90210' po kilki sezonach stali się nudnawi, wiążą się pomiędzy sobą na sile, jak się pojawi jakaś nowa postać to po kilku odcinkach z twardziela powstaje taka... 'ciota'. Na przykład Liam, początkowo niedostępny bad boy, będący w związku po kolei z: Naomi, Ivy, Annie, Vanessa a kilka odcinków temu z Silver, ostatecznie wtopił się w tłum i niczym się nie wyróżnia. Dramaty są wymyślane na sile.

Skoro mam negatywna ocenę to dlaczego go oglądam ?
Bo to wciąga, a czasami niektóre przyzwyczajenia jest ciezko zmienić, zwłaszcza jak spojrzę na bok i widzę tam stosy książek do nauki wpatrzone we mnie , to od razu odwracam głowę i oglądam kolejne odcinki...takie czyny chyba nie są wam obce?
"90210" pilnie potrzebuje liftingu, więcej akcji , mniej miłosnych dramatów, ciekawe czy się doczekam, czy będzie to kolejny niczym flaki z olejem interesujący, już 5 sezon.

Kolejny lifestylowy tasiemiec który skradł mi serce to "Gossip Girl". Strasznie odbiega od książki, która swoją drogą jest lepsza, ale mimo to odcinek po odcinku, sezon po sezonie a ja nadal sledze losy elity z Upper East Side. Tak jak w przypadku wyżej wymienionej serii akcja zaczęła się staczać w dół. Każdy sie z każdym całował, z kazdym knuł, kazdego nienawidził a potem jako tako polubił, czy się związał na stale.
Aktorzy w końcu zaczęli się skarżyć na swoje nudne rolki i scenarzyści wzięli się w garść i zaczęli kombinować, by Plotkara znów wróciła na salony. Po finałowym odcinku 5 sezonu, fora zalały pozytywne komentarze na temat nowojorskiej elity. "Gossip Girl welcome back". Serena znów w dołku, Chuck zły, Lily zła, odrzucony Dan. Oby tylko 6 sezon był taki jak obiecano, w starym dobrym stylu.
Oby do jesieni...

Blacque M.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Motywy filmowe: dziennikarstwo

Jakiś czas temu zostałam wytypowana przez Arkadiusza  do zabawy w motywy filmowe, zainicjowanej przez FILM Planeta. Moim zadaniem jest podanie siedmiu tytułów krążących wokół tematyki dziennikarstwa, cóż przyznam się że miałam malutkie kłopoty w wyborze, ale ostatecznie jako tako dałam sobie radę.

Prywatnie sama od czasu do czasu pracuję jako wolny strzelec i w przyszłości marzy mi się stała współpraca z Andy Warhol's Intervievlub iD lub lub lub, pod tym względem jestem jeszcze niezdecydowana. Zanim to jednak nastąpi mam masę czasu do ćwiczenia, ćwiczenia i kontynuacji swojej samotnej nauki (jestem raczej samoukiem, źle się czuję w grupie). Póki co delektuję się każdym malutkim sukcesem i udowadnianiem temu i owemu, że dyplom to nie wszystko.

No właśnie ilu jest dziennikarzy, absolwentów szkół dziennikarskich, bądź też takowych studiów? Dużo? Raczej mało... czy to dobrze? Sądzę, że jest to raczej temat na osobny mini artykuł, nieprawdaż?

No to wróćmy do rzeczy. Dwa słowa klucz: F…

To jak końcu: szczęście jest czy nie jest za górami?

Nowe dzieło, mało znanego rosyjskego reżysera Aleksandr'a Veledinsky'ego pojawiło się na scenie bez fajerwerków i równie cicho z niej zeszło. Dopiero po paru miesiącach od premiery Geograf Globus Propil zaczął zbierać pozytywne recenzje i uznanie kinomanów, którzy tłumnie zaczynają skupiać się na nowym kinie rosyjskim, a jest tam w czym wybierać.

Viktor Sluzhkin jest już nie młodym wykształconym biologiem, który częstko zagląda do kieliszka. Nic w jego życiu nie jest takie jak to sobie niegdyś wymarzył, o czym mu ciągle jego piękna żona przypomina.

Za górami nie ma szczęśca o czym główny bohater już na początku filmu się przekonał, to może spróbujemy go poszukać przed górami?

Mimo braku dyplomu z pedagogiki Viktorowi w końcu udaje się dostać pracę w szkole, gdzie dzieciaki robią co chcą i jak chcą. Mało tego zamiast biologii, ma uczyć geografii, bo to przecież to samo wg słów dyrektora. 

Akcja Geografa rozgrywa się na dwóch płaszczyznach: prywatnej i zawodowej. Domowe Proble…

Renato Casaro