Przejdź do głównej zawartości

Wielcy 'inżynierowie' oraz małe i naiwne ludzikiKolejny amerykański gniot z wielką i barwną reklamą, która służy tylko do mydlenia oczu potencjalnym widzom. Po panu Ridley'u S. spodziewałam się czegoś lepszego, no ale starość to nie radość i czasami coś co kiedyś robiona lewą ręką z zamkniętymi oczami, po kilku latach nawet prawą ręką nie wychodzi.
"Prometeusz" to historyjka o ciekawskich i naiwnych naukowcach, którym marzy się obalenie teorii rewolucji Darwina. Czyli : człowiek nie pochodzi od małpy ale od innych dużych ufoludków, które z wyglądu  cielesnego i ;genowego'  przypominaj istotę ludzką.
Jak możne by się domyślać, nie skończyło to się dobrze.
Spodziewali się sukcesu a zastali tylko śmierć i rozczarowanie.
Nie mam zbytnio co o tej produkcji pisać - kiepska gra aktorska, kiepskie efekty, wszystkiego było za dużo i w dodatku w niedopracowanym wykonaniu.
Strata czasu, popcornu i pieniędzy.

Blacque M.

Komentarze

suzarro pisze…
O kurcze, a tak tłukli ten film w trailerach. W Polszy to dopiero chyba w lipcu ten film. Ja nie jaram się syfami i bajami o alienach, no ale miałam mimo wszystko pozytywne odczucia co do tego. Oj ujdzie powietrze napalonym na to osobom...

Popularne posty z tego bloga

Renato Casaro

To jak końcu: szczęście jest czy nie jest za górami?

Nowe dzieło, mało znanego rosyjskego reżysera Aleksandr'a Veledinsky'ego pojawiło się na scenie bez fajerwerków i równie cicho z niej zeszło. Dopiero po paru miesiącach od premiery Geograf Globus Propil zaczął zbierać pozytywne recenzje i uznanie kinomanów, którzy tłumnie zaczynają skupiać się na nowym kinie rosyjskim, a jest tam w czym wybierać.

Viktor Sluzhkin jest już nie młodym wykształconym biologiem, który częstko zagląda do kieliszka. Nic w jego życiu nie jest takie jak to sobie niegdyś wymarzył, o czym mu ciągle jego piękna żona przypomina.

Za górami nie ma szczęśca o czym główny bohater już na początku filmu się przekonał, to może spróbujemy go poszukać przed górami?

Mimo braku dyplomu z pedagogiki Viktorowi w końcu udaje się dostać pracę w szkole, gdzie dzieciaki robią co chcą i jak chcą. Mało tego zamiast biologii, ma uczyć geografii, bo to przecież to samo wg słów dyrektora. 

Akcja Geografa rozgrywa się na dwóch płaszczyznach: prywatnej i zawodowej. Domowe Proble…

Six Feet Under

"Wielokrotnie nagradzany, amerykański serial telewizyjny stworzony przez scenarzystę American Beauty Alana Balla. Serial ten jest już uważany za klasyk gatunku współczesnego serialu amerykańskiego, który to wciąż zdobywa popularność i uznanie wśród widzów i krytyki na całym świecie. Agnieszka Holland uważa serial Sześć stóp pod ziemią, obok m.in. Rodziny Soprano, za nowatorski w historii telewizji, który przełamał barierę obyczajowego małego realizmu. Holland wskazuje także na większą oryginalność i wartość artystyczną tych seriali, wobec innych kontrowersyjnych i odważnych produkcji, jak Seks w wielkim mieście czy Ostry dyżur. Sześć stóp pod ziemią wielokrotnie pojawia się w zestawieniach najlepszych seriali jak i najwybitniejszych finałowych odcinków wszech czasów. Serial skupia się wokół zakładu pogrzebowego "Fisher & Sons", prowadzonego przez Fisherów i opowiada o ich życiu po śmierci głowy rodziny. Akcja filmu dzieje się we współczesnym Los Angeles. Tytuł ozna…