Przejdź do głównej zawartości

Hipisi - wersja 2.0Pobudka, prysznic, śniadanie ,marsz do pracy - i tak cały rok, 5 dni w tygodniu.
Ale od czasu do czasu można się gdzieś wyrwać by zatankować energię.
Przesympatyczne nowojorskie małżeństwo - George i Linda mimo kryzysu postanawiają kupić "miniloft", który można po prostu 'kawalerką' nazwać. Niepoprawni optymiści zakładają oczywiście że mężulek dostanie awans a żoneczka swój pokaże swój dokument o pingwinach z rakiem jąder w HBO.
Kiedy jednak nic nie idzie po ich myśli zmuszeni są zostawić cywilizacje za sobą i zamieszkać z denerwującym bratem pana G., a opcja druga to piękny biały domek, własne jezioro plus skrawek lasu. Ale jest haczyk.. w tym domku mieszka jeszcze kilka innych 'wolnych' ludzi lubujących się w środkach halucynogennych i wolnej miłości.
Przygodę czas zacząć.

Przyjemny filmik, niby niczym się nie wyróżnia ale dla mojego zestresowanego umysłu dobre i to. ;)
Jennifer Aniston dobra jak zawsze, w ogóle mam wrażenie że ona w każdym filmie gra praktycznie te same 'role' tylko z innymi dialogami. Czy ona grała kiedykolwiek w jakiejś innej produkcji prócz komedyji romantycznych ?

Blacque M.

Komentarze

Cedro pisze…
Zagrała chyba w Wykolejonym (chyba taki tytuł) taki thriller. Dosyc mroczny, nawet dobry, chociaż bez fajerwerków.
Blacque M. pisze…
musze poszukać, osobiście jestem już przyzwyczajona do romantyczno śmiesznej Jennifer,tak że taki 'inny' film z nia w jednej z ról to będzie niemal przyjemność :P dzkięki :]

Popularne posty z tego bloga

Renato Casaro

To jak końcu: szczęście jest czy nie jest za górami?

Nowe dzieło, mało znanego rosyjskego reżysera Aleksandr'a Veledinsky'ego pojawiło się na scenie bez fajerwerków i równie cicho z niej zeszło. Dopiero po paru miesiącach od premiery Geograf Globus Propil zaczął zbierać pozytywne recenzje i uznanie kinomanów, którzy tłumnie zaczynają skupiać się na nowym kinie rosyjskim, a jest tam w czym wybierać.

Viktor Sluzhkin jest już nie młodym wykształconym biologiem, który częstko zagląda do kieliszka. Nic w jego życiu nie jest takie jak to sobie niegdyś wymarzył, o czym mu ciągle jego piękna żona przypomina.

Za górami nie ma szczęśca o czym główny bohater już na początku filmu się przekonał, to może spróbujemy go poszukać przed górami?

Mimo braku dyplomu z pedagogiki Viktorowi w końcu udaje się dostać pracę w szkole, gdzie dzieciaki robią co chcą i jak chcą. Mało tego zamiast biologii, ma uczyć geografii, bo to przecież to samo wg słów dyrektora. 

Akcja Geografa rozgrywa się na dwóch płaszczyznach: prywatnej i zawodowej. Domowe Proble…

Six Feet Under

"Wielokrotnie nagradzany, amerykański serial telewizyjny stworzony przez scenarzystę American Beauty Alana Balla. Serial ten jest już uważany za klasyk gatunku współczesnego serialu amerykańskiego, który to wciąż zdobywa popularność i uznanie wśród widzów i krytyki na całym świecie. Agnieszka Holland uważa serial Sześć stóp pod ziemią, obok m.in. Rodziny Soprano, za nowatorski w historii telewizji, który przełamał barierę obyczajowego małego realizmu. Holland wskazuje także na większą oryginalność i wartość artystyczną tych seriali, wobec innych kontrowersyjnych i odważnych produkcji, jak Seks w wielkim mieście czy Ostry dyżur. Sześć stóp pod ziemią wielokrotnie pojawia się w zestawieniach najlepszych seriali jak i najwybitniejszych finałowych odcinków wszech czasów. Serial skupia się wokół zakładu pogrzebowego "Fisher & Sons", prowadzonego przez Fisherów i opowiada o ich życiu po śmierci głowy rodziny. Akcja filmu dzieje się we współczesnym Los Angeles. Tytuł ozna…