Przejdź do głównej zawartości

Hipisi - wersja 2.0Pobudka, prysznic, śniadanie ,marsz do pracy - i tak cały rok, 5 dni w tygodniu.
Ale od czasu do czasu można się gdzieś wyrwać by zatankować energię.
Przesympatyczne nowojorskie małżeństwo - George i Linda mimo kryzysu postanawiają kupić "miniloft", który można po prostu 'kawalerką' nazwać. Niepoprawni optymiści zakładają oczywiście że mężulek dostanie awans a żoneczka swój pokaże swój dokument o pingwinach z rakiem jąder w HBO.
Kiedy jednak nic nie idzie po ich myśli zmuszeni są zostawić cywilizacje za sobą i zamieszkać z denerwującym bratem pana G., a opcja druga to piękny biały domek, własne jezioro plus skrawek lasu. Ale jest haczyk.. w tym domku mieszka jeszcze kilka innych 'wolnych' ludzi lubujących się w środkach halucynogennych i wolnej miłości.
Przygodę czas zacząć.

Przyjemny filmik, niby niczym się nie wyróżnia ale dla mojego zestresowanego umysłu dobre i to. ;)
Jennifer Aniston dobra jak zawsze, w ogóle mam wrażenie że ona w każdym filmie gra praktycznie te same 'role' tylko z innymi dialogami. Czy ona grała kiedykolwiek w jakiejś innej produkcji prócz komedyji romantycznych ?

Blacque M.

Komentarze

Cedro pisze…
Zagrała chyba w Wykolejonym (chyba taki tytuł) taki thriller. Dosyc mroczny, nawet dobry, chociaż bez fajerwerków.
Blacque M. pisze…
musze poszukać, osobiście jestem już przyzwyczajona do romantyczno śmiesznej Jennifer,tak że taki 'inny' film z nia w jednej z ról to będzie niemal przyjemność :P dzkięki :]

Popularne posty z tego bloga

Motywy filmowe: dziennikarstwo

Jakiś czas temu zostałam wytypowana przez Arkadiusza  do zabawy w motywy filmowe, zainicjowanej przez FILM Planeta. Moim zadaniem jest podanie siedmiu tytułów krążących wokół tematyki dziennikarstwa, cóż przyznam się że miałam malutkie kłopoty w wyborze, ale ostatecznie jako tako dałam sobie radę.

Prywatnie sama od czasu do czasu pracuję jako wolny strzelec i w przyszłości marzy mi się stała współpraca z Andy Warhol's Intervievlub iD lub lub lub, pod tym względem jestem jeszcze niezdecydowana. Zanim to jednak nastąpi mam masę czasu do ćwiczenia, ćwiczenia i kontynuacji swojej samotnej nauki (jestem raczej samoukiem, źle się czuję w grupie). Póki co delektuję się każdym malutkim sukcesem i udowadnianiem temu i owemu, że dyplom to nie wszystko.

No właśnie ilu jest dziennikarzy, absolwentów szkół dziennikarskich, bądź też takowych studiów? Dużo? Raczej mało... czy to dobrze? Sądzę, że jest to raczej temat na osobny mini artykuł, nieprawdaż?

No to wróćmy do rzeczy. Dwa słowa klucz: F…

To jak końcu: szczęście jest czy nie jest za górami?

Nowe dzieło, mało znanego rosyjskego reżysera Aleksandr'a Veledinsky'ego pojawiło się na scenie bez fajerwerków i równie cicho z niej zeszło. Dopiero po paru miesiącach od premiery Geograf Globus Propil zaczął zbierać pozytywne recenzje i uznanie kinomanów, którzy tłumnie zaczynają skupiać się na nowym kinie rosyjskim, a jest tam w czym wybierać.

Viktor Sluzhkin jest już nie młodym wykształconym biologiem, który częstko zagląda do kieliszka. Nic w jego życiu nie jest takie jak to sobie niegdyś wymarzył, o czym mu ciągle jego piękna żona przypomina.

Za górami nie ma szczęśca o czym główny bohater już na początku filmu się przekonał, to może spróbujemy go poszukać przed górami?

Mimo braku dyplomu z pedagogiki Viktorowi w końcu udaje się dostać pracę w szkole, gdzie dzieciaki robią co chcą i jak chcą. Mało tego zamiast biologii, ma uczyć geografii, bo to przecież to samo wg słów dyrektora. 

Akcja Geografa rozgrywa się na dwóch płaszczyznach: prywatnej i zawodowej. Domowe Proble…

Renato Casaro