Przejdź do głównej zawartości

Where is Tim ?

l


Kiedy kilka miesięcy temu na imdb.com natknęłam się na info, jakoby to Pan Burton tego lata na światło dzienne miał wypuścić swego najnowszego bobaska- ucieszyłam się.
Głupawy półuśmieszek opuścił moją facjatę po wyjściu z kina.
"Mroczne Cienie" w reżyserii Tima Burtona, a może ja byłam na złym filmie?
Nic a nic, niepodobny do poprzednich dzieł tego reżysera. A może 'miszcz' ma też jakiś tam kryzys i tworzy tylko po to by zapchać pustkę i by pozostać na powierzchni ?
Gdzie ten jego humor ? "Dark Shadows" mogą się poszczycić zabawnymi scenami które jestem w stanie na palcach jednej ręki wyliczyć. Reszta filmu jest tak blada jak sam Johnny Depp, grający tam wampira.
Z całej obsady aktorskiej, jedyną osobą która wpadła mi w oko jest wiedźma grana przez Evę Green, ona jako jedyna pokazała że ma kolory.
Nadal jestem głodna wrażeń .
Ach Tim please please come back to us!

Blacque M.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Renato Casaro

To jak końcu: szczęście jest czy nie jest za górami?

Nowe dzieło, mało znanego rosyjskego reżysera Aleksandr'a Veledinsky'ego pojawiło się na scenie bez fajerwerków i równie cicho z niej zeszło. Dopiero po paru miesiącach od premiery Geograf Globus Propil zaczął zbierać pozytywne recenzje i uznanie kinomanów, którzy tłumnie zaczynają skupiać się na nowym kinie rosyjskim, a jest tam w czym wybierać.

Viktor Sluzhkin jest już nie młodym wykształconym biologiem, który częstko zagląda do kieliszka. Nic w jego życiu nie jest takie jak to sobie niegdyś wymarzył, o czym mu ciągle jego piękna żona przypomina.

Za górami nie ma szczęśca o czym główny bohater już na początku filmu się przekonał, to może spróbujemy go poszukać przed górami?

Mimo braku dyplomu z pedagogiki Viktorowi w końcu udaje się dostać pracę w szkole, gdzie dzieciaki robią co chcą i jak chcą. Mało tego zamiast biologii, ma uczyć geografii, bo to przecież to samo wg słów dyrektora. 

Akcja Geografa rozgrywa się na dwóch płaszczyznach: prywatnej i zawodowej. Domowe Proble…

Six Feet Under

"Wielokrotnie nagradzany, amerykański serial telewizyjny stworzony przez scenarzystę American Beauty Alana Balla. Serial ten jest już uważany za klasyk gatunku współczesnego serialu amerykańskiego, który to wciąż zdobywa popularność i uznanie wśród widzów i krytyki na całym świecie. Agnieszka Holland uważa serial Sześć stóp pod ziemią, obok m.in. Rodziny Soprano, za nowatorski w historii telewizji, który przełamał barierę obyczajowego małego realizmu. Holland wskazuje także na większą oryginalność i wartość artystyczną tych seriali, wobec innych kontrowersyjnych i odważnych produkcji, jak Seks w wielkim mieście czy Ostry dyżur. Sześć stóp pod ziemią wielokrotnie pojawia się w zestawieniach najlepszych seriali jak i najwybitniejszych finałowych odcinków wszech czasów. Serial skupia się wokół zakładu pogrzebowego "Fisher & Sons", prowadzonego przez Fisherów i opowiada o ich życiu po śmierci głowy rodziny. Akcja filmu dzieje się we współczesnym Los Angeles. Tytuł ozna…