Przejdź do głównej zawartości

Where is Tim ?

l


Kiedy kilka miesięcy temu na imdb.com natknęłam się na info, jakoby to Pan Burton tego lata na światło dzienne miał wypuścić swego najnowszego bobaska- ucieszyłam się.
Głupawy półuśmieszek opuścił moją facjatę po wyjściu z kina.
"Mroczne Cienie" w reżyserii Tima Burtona, a może ja byłam na złym filmie?
Nic a nic, niepodobny do poprzednich dzieł tego reżysera. A może 'miszcz' ma też jakiś tam kryzys i tworzy tylko po to by zapchać pustkę i by pozostać na powierzchni ?
Gdzie ten jego humor ? "Dark Shadows" mogą się poszczycić zabawnymi scenami które jestem w stanie na palcach jednej ręki wyliczyć. Reszta filmu jest tak blada jak sam Johnny Depp, grający tam wampira.
Z całej obsady aktorskiej, jedyną osobą która wpadła mi w oko jest wiedźma grana przez Evę Green, ona jako jedyna pokazała że ma kolory.
Nadal jestem głodna wrażeń .
Ach Tim please please come back to us!

Blacque M.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Motywy filmowe: dziennikarstwo

Jakiś czas temu zostałam wytypowana przez Arkadiusza  do zabawy w motywy filmowe, zainicjowanej przez FILM Planeta. Moim zadaniem jest podanie siedmiu tytułów krążących wokół tematyki dziennikarstwa, cóż przyznam się że miałam malutkie kłopoty w wyborze, ale ostatecznie jako tako dałam sobie radę.

Prywatnie sama od czasu do czasu pracuję jako wolny strzelec i w przyszłości marzy mi się stała współpraca z Andy Warhol's Intervievlub iD lub lub lub, pod tym względem jestem jeszcze niezdecydowana. Zanim to jednak nastąpi mam masę czasu do ćwiczenia, ćwiczenia i kontynuacji swojej samotnej nauki (jestem raczej samoukiem, źle się czuję w grupie). Póki co delektuję się każdym malutkim sukcesem i udowadnianiem temu i owemu, że dyplom to nie wszystko.

No właśnie ilu jest dziennikarzy, absolwentów szkół dziennikarskich, bądź też takowych studiów? Dużo? Raczej mało... czy to dobrze? Sądzę, że jest to raczej temat na osobny mini artykuł, nieprawdaż?

No to wróćmy do rzeczy. Dwa słowa klucz: F…

Renato Casaro

To jak końcu: szczęście jest czy nie jest za górami?

Nowe dzieło, mało znanego rosyjskego reżysera Aleksandr'a Veledinsky'ego pojawiło się na scenie bez fajerwerków i równie cicho z niej zeszło. Dopiero po paru miesiącach od premiery Geograf Globus Propil zaczął zbierać pozytywne recenzje i uznanie kinomanów, którzy tłumnie zaczynają skupiać się na nowym kinie rosyjskim, a jest tam w czym wybierać.

Viktor Sluzhkin jest już nie młodym wykształconym biologiem, który częstko zagląda do kieliszka. Nic w jego życiu nie jest takie jak to sobie niegdyś wymarzył, o czym mu ciągle jego piękna żona przypomina.

Za górami nie ma szczęśca o czym główny bohater już na początku filmu się przekonał, to może spróbujemy go poszukać przed górami?

Mimo braku dyplomu z pedagogiki Viktorowi w końcu udaje się dostać pracę w szkole, gdzie dzieciaki robią co chcą i jak chcą. Mało tego zamiast biologii, ma uczyć geografii, bo to przecież to samo wg słów dyrektora. 

Akcja Geografa rozgrywa się na dwóch płaszczyznach: prywatnej i zawodowej. Domowe Proble…