Przejdź do głównej zawartości

Pojedynek zwryrodnialców

Jezeli chodzi o horrory to dawno temu stracilam nadzieje na jakis dobry film.za
Wszystkie sa niskobudzetowe i bardziej smieszne anizeli straszne.
Kilka dni temu natknelam sie na "Monster Brawl". Pojedynek potworow na smierc i zycie. Czemu nie?
Wiec wlozylam plyte do odtwzracza dvd i jazda.
Obejrzalam pierwsze 20 min po czym zaczelam przeskakiwac przez kolejne sceny.

Ten film rezyserii Jesse T. Cook'a to kompletna klapa, nadal mam wyzuty sumienia za te 2euro stracone za pozyczenie tego filmu.
Czseciowo zerzniety z Tekkena, przedstawienie krotkich filmow o postaciach, dlaczega sa jakie sa.
A czesciowo po prostu, jakby robiony na sile, nie ma ani dobrej fabuly, ani nie jest dobrze opracowany.
Po prostu plakac sie chce spogladajac w wypozyczalniach na polke z filmami grozy.
Nie dajcie sie nabrac na obiecujace opisy zazwyczaj wyobrazicie sobie cos innego niz jaki dany film autentycznie jest.

Blacque M.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Renato Casaro

To jak końcu: szczęście jest czy nie jest za górami?

Nowe dzieło, mało znanego rosyjskego reżysera Aleksandr'a Veledinsky'ego pojawiło się na scenie bez fajerwerków i równie cicho z niej zeszło. Dopiero po paru miesiącach od premiery Geograf Globus Propil zaczął zbierać pozytywne recenzje i uznanie kinomanów, którzy tłumnie zaczynają skupiać się na nowym kinie rosyjskim, a jest tam w czym wybierać.

Viktor Sluzhkin jest już nie młodym wykształconym biologiem, który częstko zagląda do kieliszka. Nic w jego życiu nie jest takie jak to sobie niegdyś wymarzył, o czym mu ciągle jego piękna żona przypomina.

Za górami nie ma szczęśca o czym główny bohater już na początku filmu się przekonał, to może spróbujemy go poszukać przed górami?

Mimo braku dyplomu z pedagogiki Viktorowi w końcu udaje się dostać pracę w szkole, gdzie dzieciaki robią co chcą i jak chcą. Mało tego zamiast biologii, ma uczyć geografii, bo to przecież to samo wg słów dyrektora. 

Akcja Geografa rozgrywa się na dwóch płaszczyznach: prywatnej i zawodowej. Domowe Proble…

Six Feet Under

"Wielokrotnie nagradzany, amerykański serial telewizyjny stworzony przez scenarzystę American Beauty Alana Balla. Serial ten jest już uważany za klasyk gatunku współczesnego serialu amerykańskiego, który to wciąż zdobywa popularność i uznanie wśród widzów i krytyki na całym świecie. Agnieszka Holland uważa serial Sześć stóp pod ziemią, obok m.in. Rodziny Soprano, za nowatorski w historii telewizji, który przełamał barierę obyczajowego małego realizmu. Holland wskazuje także na większą oryginalność i wartość artystyczną tych seriali, wobec innych kontrowersyjnych i odważnych produkcji, jak Seks w wielkim mieście czy Ostry dyżur. Sześć stóp pod ziemią wielokrotnie pojawia się w zestawieniach najlepszych seriali jak i najwybitniejszych finałowych odcinków wszech czasów. Serial skupia się wokół zakładu pogrzebowego "Fisher & Sons", prowadzonego przez Fisherów i opowiada o ich życiu po śmierci głowy rodziny. Akcja filmu dzieje się we współczesnym Los Angeles. Tytuł ozna…