Przejdź do głównej zawartości

Czasem seriale potrafią wkraść się i do iPoda...

1. The Brian Jonestown Massacre - Straight Up and Down ( Boardwalk Empire)2. Alabama 3 - Woke up this morning (The Sopranos)


3. Game of Thrones


4. Jace Everett - Bad Things (True Blood)


5. The Walking Dead


6. Trevor Morris ( The Tudors)7. Six Feet Under


8. Tyler Bates & Tree Adams - Hank's Theme (Californication)


9. The Pierces - Secret (Pretty Little Liars)


10.  RJD2 - A Beautiful Mine (Mad Men)

ps. kolejność przypadkowa - tylko nr 1. jest na swoim miejscu :)

Blacque M.

Komentarze

Klaudyna pisze…
Ścieżkę z Gry o tron uwielbiam, zwłaszcza ten kawałek :) I moje nowe odkrycie - The Walking Dead. Muzyka rewelacyjna, aż się chyba skuszę na serial.
Emi pisze…
Gra o tron <3
Blacque M. pisze…
@Klaudyna - narazie słuchałam tylko ścieżki dźwiękowej do Walking... jak uporam się z Rodziną Soprano to na odstrzał pójdzie serial o zombie :D

jeszcze tylko jakies niecałe 3 miesiące i GoT znów się pojawi, yey ^^
Klaudyna pisze…
Też się nie mogę doczekać trzeciego sezonu Gry o tron :)

Popularne posty z tego bloga

Renato Casaro

To jak końcu: szczęście jest czy nie jest za górami?

Nowe dzieło, mało znanego rosyjskego reżysera Aleksandr'a Veledinsky'ego pojawiło się na scenie bez fajerwerków i równie cicho z niej zeszło. Dopiero po paru miesiącach od premiery Geograf Globus Propil zaczął zbierać pozytywne recenzje i uznanie kinomanów, którzy tłumnie zaczynają skupiać się na nowym kinie rosyjskim, a jest tam w czym wybierać.

Viktor Sluzhkin jest już nie młodym wykształconym biologiem, który częstko zagląda do kieliszka. Nic w jego życiu nie jest takie jak to sobie niegdyś wymarzył, o czym mu ciągle jego piękna żona przypomina.

Za górami nie ma szczęśca o czym główny bohater już na początku filmu się przekonał, to może spróbujemy go poszukać przed górami?

Mimo braku dyplomu z pedagogiki Viktorowi w końcu udaje się dostać pracę w szkole, gdzie dzieciaki robią co chcą i jak chcą. Mało tego zamiast biologii, ma uczyć geografii, bo to przecież to samo wg słów dyrektora. 

Akcja Geografa rozgrywa się na dwóch płaszczyznach: prywatnej i zawodowej. Domowe Proble…

Six Feet Under

"Wielokrotnie nagradzany, amerykański serial telewizyjny stworzony przez scenarzystę American Beauty Alana Balla. Serial ten jest już uważany za klasyk gatunku współczesnego serialu amerykańskiego, który to wciąż zdobywa popularność i uznanie wśród widzów i krytyki na całym świecie. Agnieszka Holland uważa serial Sześć stóp pod ziemią, obok m.in. Rodziny Soprano, za nowatorski w historii telewizji, który przełamał barierę obyczajowego małego realizmu. Holland wskazuje także na większą oryginalność i wartość artystyczną tych seriali, wobec innych kontrowersyjnych i odważnych produkcji, jak Seks w wielkim mieście czy Ostry dyżur. Sześć stóp pod ziemią wielokrotnie pojawia się w zestawieniach najlepszych seriali jak i najwybitniejszych finałowych odcinków wszech czasów. Serial skupia się wokół zakładu pogrzebowego "Fisher & Sons", prowadzonego przez Fisherów i opowiada o ich życiu po śmierci głowy rodziny. Akcja filmu dzieje się we współczesnym Los Angeles. Tytuł ozna…