Przejdź do głównej zawartości

"Ty k****, ty ci**!". Słynny gej się wściekł.

Ale nie ma co się dziwić. To, co usłyszał, było najgorszym z bluźnierstw.
Podczas wyborów Miss USA znany blogger i zdeklarowany gej Perez Hilton zadał pytanie Carrie Prejean, Miss Kalifornii. Chciał poznać jej opinię o małżeństwach homoseksualnych. Odpowiedź zwaliła go z nóg:
Osobiście wierzę, że małżeństwo to związek między mężczyzną a kobietą. Nie chcę nikogo urazić, ale tak mnie wychowano.
Bardzo prawdopodobne jest, że wypowiedź ta pozbawiła ją tytułu Miss USA. A na pewno wywołała w Stanach burzę. I zdenerwowała gejowskiego blogera, który zademonstrował swoją tolerancję dla odmiennych opinii.
Najpierw nazwał Miss Kalifornii "głupią k***ą". Potem przeprosił. A później wycofał przeprosiny, a następnie powtórzył, że Carrie jest dzi**ą. I głupią c**ą - dorzucił jeszcze.
Ciekawe, co by się stało, gdyby Miss Kalifornii odpowiedziała, że Perez to, na przykład, "głupi pedał"?
Nie dała się jednak sprowokować. Podczas wywiadu powiedziała, że nie ma niczego za złe blogerowi. Co więcej, jest jej go żal i będzie się za niego modlić:
Tolerancja, hasło z dumą wypisywane na tęczowych sztandarach, ma - jak widać na powyższym przykładzie - zastosowanie tylko wobec tych, którzy poglądy mają słuszne i nowoczesne.
A inni? U nas to "katolski ciemnogród". W Stanach - "głupie c**y".

Blacque M.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Renato Casaro

To jak końcu: szczęście jest czy nie jest za górami?

Nowe dzieło, mało znanego rosyjskego reżysera Aleksandr'a Veledinsky'ego pojawiło się na scenie bez fajerwerków i równie cicho z niej zeszło. Dopiero po paru miesiącach od premiery Geograf Globus Propil zaczął zbierać pozytywne recenzje i uznanie kinomanów, którzy tłumnie zaczynają skupiać się na nowym kinie rosyjskim, a jest tam w czym wybierać.

Viktor Sluzhkin jest już nie młodym wykształconym biologiem, który częstko zagląda do kieliszka. Nic w jego życiu nie jest takie jak to sobie niegdyś wymarzył, o czym mu ciągle jego piękna żona przypomina.

Za górami nie ma szczęśca o czym główny bohater już na początku filmu się przekonał, to może spróbujemy go poszukać przed górami?

Mimo braku dyplomu z pedagogiki Viktorowi w końcu udaje się dostać pracę w szkole, gdzie dzieciaki robią co chcą i jak chcą. Mało tego zamiast biologii, ma uczyć geografii, bo to przecież to samo wg słów dyrektora. 

Akcja Geografa rozgrywa się na dwóch płaszczyznach: prywatnej i zawodowej. Domowe Proble…

Six Feet Under

"Wielokrotnie nagradzany, amerykański serial telewizyjny stworzony przez scenarzystę American Beauty Alana Balla. Serial ten jest już uważany za klasyk gatunku współczesnego serialu amerykańskiego, który to wciąż zdobywa popularność i uznanie wśród widzów i krytyki na całym świecie. Agnieszka Holland uważa serial Sześć stóp pod ziemią, obok m.in. Rodziny Soprano, za nowatorski w historii telewizji, który przełamał barierę obyczajowego małego realizmu. Holland wskazuje także na większą oryginalność i wartość artystyczną tych seriali, wobec innych kontrowersyjnych i odważnych produkcji, jak Seks w wielkim mieście czy Ostry dyżur. Sześć stóp pod ziemią wielokrotnie pojawia się w zestawieniach najlepszych seriali jak i najwybitniejszych finałowych odcinków wszech czasów. Serial skupia się wokół zakładu pogrzebowego "Fisher & Sons", prowadzonego przez Fisherów i opowiada o ich życiu po śmierci głowy rodziny. Akcja filmu dzieje się we współczesnym Los Angeles. Tytuł ozna…