Przejdź do głównej zawartości

Glod pieniadza

Wlosi sa w trakcie poszukiwan niemieckiej pary, ktora w pizzerii w Aostatal zostawila trojke dzieci w wieku od osmiu miesiecy do 4 lat bez opieki. Jak podaje wloski blok informacyjny ANSA, w zeszla niedziele dorosli opuscili restauracje w Aostal niby na papierosa. 26-letnie matka i jej 24-letni towarzysz znikneli bez sladu.

Przypuszcza sie ze para znajduje sie w finansowych badz tez narkotykowych klopotach. Z ktorego rejonu niemiec pochodza? nie zostalo to jeszcze ustalone.

Na poczatku pracownicy pizzerii nie mogli sobie wyobrazic ze rodzice zostawili dzieci bez opieki. Szukali ich w okolicy kiedy dzieci spokojnie jadly. Po jakims czasie zawiadomiono policje...

Pozniej wieczorem jeszcze tago samego dnia, dzieci byly w szpitalu na kontroli lekarskiej. Teraz znajduje sie w domu opieki spolecznej.

Wlasciciel hotelu mowi ze mloda para potrafila zrobic dobre wrazenie. Pozniej skojarzyl ze ich karta kredytowa bylam juz nie wazna.

Poprzez Interpol zostala odnaleziona babcia dzieci, ale czy bedzie mogla je odebrac?
O tym zadecyduje sad w Turynie.

Blacque M.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Renato Casaro

To jak końcu: szczęście jest czy nie jest za górami?

Nowe dzieło, mało znanego rosyjskego reżysera Aleksandr'a Veledinsky'ego pojawiło się na scenie bez fajerwerków i równie cicho z niej zeszło. Dopiero po paru miesiącach od premiery Geograf Globus Propil zaczął zbierać pozytywne recenzje i uznanie kinomanów, którzy tłumnie zaczynają skupiać się na nowym kinie rosyjskim, a jest tam w czym wybierać.

Viktor Sluzhkin jest już nie młodym wykształconym biologiem, który częstko zagląda do kieliszka. Nic w jego życiu nie jest takie jak to sobie niegdyś wymarzył, o czym mu ciągle jego piękna żona przypomina.

Za górami nie ma szczęśca o czym główny bohater już na początku filmu się przekonał, to może spróbujemy go poszukać przed górami?

Mimo braku dyplomu z pedagogiki Viktorowi w końcu udaje się dostać pracę w szkole, gdzie dzieciaki robią co chcą i jak chcą. Mało tego zamiast biologii, ma uczyć geografii, bo to przecież to samo wg słów dyrektora. 

Akcja Geografa rozgrywa się na dwóch płaszczyznach: prywatnej i zawodowej. Domowe Proble…

Six Feet Under

"Wielokrotnie nagradzany, amerykański serial telewizyjny stworzony przez scenarzystę American Beauty Alana Balla. Serial ten jest już uważany za klasyk gatunku współczesnego serialu amerykańskiego, który to wciąż zdobywa popularność i uznanie wśród widzów i krytyki na całym świecie. Agnieszka Holland uważa serial Sześć stóp pod ziemią, obok m.in. Rodziny Soprano, za nowatorski w historii telewizji, który przełamał barierę obyczajowego małego realizmu. Holland wskazuje także na większą oryginalność i wartość artystyczną tych seriali, wobec innych kontrowersyjnych i odważnych produkcji, jak Seks w wielkim mieście czy Ostry dyżur. Sześć stóp pod ziemią wielokrotnie pojawia się w zestawieniach najlepszych seriali jak i najwybitniejszych finałowych odcinków wszech czasów. Serial skupia się wokół zakładu pogrzebowego "Fisher & Sons", prowadzonego przez Fisherów i opowiada o ich życiu po śmierci głowy rodziny. Akcja filmu dzieje się we współczesnym Los Angeles. Tytuł ozna…