Przejdź do głównej zawartości

Glod pieniadza

Wlosi sa w trakcie poszukiwan niemieckiej pary, ktora w pizzerii w Aostatal zostawila trojke dzieci w wieku od osmiu miesiecy do 4 lat bez opieki. Jak podaje wloski blok informacyjny ANSA, w zeszla niedziele dorosli opuscili restauracje w Aostal niby na papierosa. 26-letnie matka i jej 24-letni towarzysz znikneli bez sladu.

Przypuszcza sie ze para znajduje sie w finansowych badz tez narkotykowych klopotach. Z ktorego rejonu niemiec pochodza? nie zostalo to jeszcze ustalone.

Na poczatku pracownicy pizzerii nie mogli sobie wyobrazic ze rodzice zostawili dzieci bez opieki. Szukali ich w okolicy kiedy dzieci spokojnie jadly. Po jakims czasie zawiadomiono policje...

Pozniej wieczorem jeszcze tago samego dnia, dzieci byly w szpitalu na kontroli lekarskiej. Teraz znajduje sie w domu opieki spolecznej.

Wlasciciel hotelu mowi ze mloda para potrafila zrobic dobre wrazenie. Pozniej skojarzyl ze ich karta kredytowa bylam juz nie wazna.

Poprzez Interpol zostala odnaleziona babcia dzieci, ale czy bedzie mogla je odebrac?
O tym zadecyduje sad w Turynie.

Blacque M.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Motywy filmowe: dziennikarstwo

Jakiś czas temu zostałam wytypowana przez Arkadiusza  do zabawy w motywy filmowe, zainicjowanej przez FILM Planeta. Moim zadaniem jest podanie siedmiu tytułów krążących wokół tematyki dziennikarstwa, cóż przyznam się że miałam malutkie kłopoty w wyborze, ale ostatecznie jako tako dałam sobie radę.

Prywatnie sama od czasu do czasu pracuję jako wolny strzelec i w przyszłości marzy mi się stała współpraca z Andy Warhol's Intervievlub iD lub lub lub, pod tym względem jestem jeszcze niezdecydowana. Zanim to jednak nastąpi mam masę czasu do ćwiczenia, ćwiczenia i kontynuacji swojej samotnej nauki (jestem raczej samoukiem, źle się czuję w grupie). Póki co delektuję się każdym malutkim sukcesem i udowadnianiem temu i owemu, że dyplom to nie wszystko.

No właśnie ilu jest dziennikarzy, absolwentów szkół dziennikarskich, bądź też takowych studiów? Dużo? Raczej mało... czy to dobrze? Sądzę, że jest to raczej temat na osobny mini artykuł, nieprawdaż?

No to wróćmy do rzeczy. Dwa słowa klucz: F…

Renato Casaro

To jak końcu: szczęście jest czy nie jest za górami?

Nowe dzieło, mało znanego rosyjskego reżysera Aleksandr'a Veledinsky'ego pojawiło się na scenie bez fajerwerków i równie cicho z niej zeszło. Dopiero po paru miesiącach od premiery Geograf Globus Propil zaczął zbierać pozytywne recenzje i uznanie kinomanów, którzy tłumnie zaczynają skupiać się na nowym kinie rosyjskim, a jest tam w czym wybierać.

Viktor Sluzhkin jest już nie młodym wykształconym biologiem, który częstko zagląda do kieliszka. Nic w jego życiu nie jest takie jak to sobie niegdyś wymarzył, o czym mu ciągle jego piękna żona przypomina.

Za górami nie ma szczęśca o czym główny bohater już na początku filmu się przekonał, to może spróbujemy go poszukać przed górami?

Mimo braku dyplomu z pedagogiki Viktorowi w końcu udaje się dostać pracę w szkole, gdzie dzieciaki robią co chcą i jak chcą. Mało tego zamiast biologii, ma uczyć geografii, bo to przecież to samo wg słów dyrektora. 

Akcja Geografa rozgrywa się na dwóch płaszczyznach: prywatnej i zawodowej. Domowe Proble…