Przejdź do głównej zawartości

Z serii : odkrycia muzyczne


W zeszłym tygodniu wybrałam się na koncert francuskiej grupy La Femme, był to czysto spontaniczny wypad w stylu "wyszłabym gdzieś ale nie wiem gdzie", który okazał się sporym sukcesem, a sam koncert mimo słabej organizacji miał swój czar.
Nie znam się zbyt dobrze na muzyce więc nawet nie wiem jak ich sklasyfikować, powiem tylko że dźwięki Paryskiej grupy są dobre i do tańca i do różańca, a od wokalistki nie można spuścić oczu.
Charyzmatyczna grupa - charyzmatyczna muzyka.

Enjoy ;)


PS. wiem że dawno mnie tu nie było i was z całego serca za to przepraszam. Mój urlop dziekańśki się skończył i mam teraz sporo rzeczy na głowie i nie zawsze jestem w stanie się ze wszystkim wyrobić. Ale niedługo po nieszczęsnej sesji będę miała ferie więc i więcej czasu i na filmy i na pisanie.

Komentarze

owca pisze…
Yay, Ty żyjesz! :D
Nie przepraszaj, blogowanie poczeka, powodzenia na sesji :)
Klaudyna pisze…
Witamy po przerwie :)
Powiedzenia na egzaminach i czekam na nowe notki, które będę czytać z przyjemnością :)

Popularne posty z tego bloga

To jak końcu: szczęście jest czy nie jest za górami?

Nowe dzieło, mało znanego rosyjskego reżysera Aleksandr'a Veledinsky'ego pojawiło się na scenie bez fajerwerków i równie cicho z niej zeszło. Dopiero po paru miesiącach od premiery Geograf Globus Propil zaczął zbierać pozytywne recenzje i uznanie kinomanów, którzy tłumnie zaczynają skupiać się na nowym kinie rosyjskim, a jest tam w czym wybierać.

Viktor Sluzhkin jest już nie młodym wykształconym biologiem, który częstko zagląda do kieliszka. Nic w jego życiu nie jest takie jak to sobie niegdyś wymarzył, o czym mu ciągle jego piękna żona przypomina.

Za górami nie ma szczęśca o czym główny bohater już na początku filmu się przekonał, to może spróbujemy go poszukać przed górami?

Mimo braku dyplomu z pedagogiki Viktorowi w końcu udaje się dostać pracę w szkole, gdzie dzieciaki robią co chcą i jak chcą. Mało tego zamiast biologii, ma uczyć geografii, bo to przecież to samo wg słów dyrektora. 

Akcja Geografa rozgrywa się na dwóch płaszczyznach: prywatnej i zawodowej. Domowe Proble…

Motywy filmowe: dziennikarstwo

Jakiś czas temu zostałam wytypowana przez Arkadiusza  do zabawy w motywy filmowe, zainicjowanej przez FILM Planeta. Moim zadaniem jest podanie siedmiu tytułów krążących wokół tematyki dziennikarstwa, cóż przyznam się że miałam malutkie kłopoty w wyborze, ale ostatecznie jako tako dałam sobie radę.

Prywatnie sama od czasu do czasu pracuję jako wolny strzelec i w przyszłości marzy mi się stała współpraca z Andy Warhol's Intervievlub iD lub lub lub, pod tym względem jestem jeszcze niezdecydowana. Zanim to jednak nastąpi mam masę czasu do ćwiczenia, ćwiczenia i kontynuacji swojej samotnej nauki (jestem raczej samoukiem, źle się czuję w grupie). Póki co delektuję się każdym malutkim sukcesem i udowadnianiem temu i owemu, że dyplom to nie wszystko.

No właśnie ilu jest dziennikarzy, absolwentów szkół dziennikarskich, bądź też takowych studiów? Dużo? Raczej mało... czy to dobrze? Sądzę, że jest to raczej temat na osobny mini artykuł, nieprawdaż?

No to wróćmy do rzeczy. Dwa słowa klucz: F…

Renato Casaro