Przejdź do głównej zawartości

And she said no no no


W sobotnie poludnie opuściła nas brytyjska piosenkarka Amy Winehouse.
Mając zaledwie 27 lat, 2 płyty na koncie, cierpiąc na depresje i bulimie, będąc uzależnioną od narkotyków i alkoholu, dołączyła do zaszczytnego "Club 27".Jej śmierć zszokowala muzyczny biznes..jej rodzinę..wiernych fanów... Ci którzy sobie o niej dopiero po jej śmierci przypomnieli się nie liczą, robią to tylko na pokaz..internetowe znicze...
Była zagubiona w swoim życiu.. czy przez sukces czy przez byłego meza stoczyła sie na dno, to wie tylko ona sama.
Czy naprawdę nie chciała pomocy, czy może nikt tak napra
wdę nie chciał jej pomoc, w końcu to ona zarabiała duze pieniądze, była żyłką złota, z takim głosem..

I ostateczne pytanie: jak zginęła? Czy to przez przedawkowanie, czy może z jakiegoś innego powodu. Krążą plotki, a na wyniki toksykologii trzeba poczekać jeszcze 2 tygodnie.
Do tego czasu Amy zostanie już pogrzebana.
Mam nadzieję, że wreszcie odnalazła swoj pokój i właściwe miejsce
.. Club 27..

Blacque M.


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Motywy filmowe: dziennikarstwo

Jakiś czas temu zostałam wytypowana przez Arkadiusza  do zabawy w motywy filmowe, zainicjowanej przez FILM Planeta. Moim zadaniem jest podanie siedmiu tytułów krążących wokół tematyki dziennikarstwa, cóż przyznam się że miałam malutkie kłopoty w wyborze, ale ostatecznie jako tako dałam sobie radę.

Prywatnie sama od czasu do czasu pracuję jako wolny strzelec i w przyszłości marzy mi się stała współpraca z Andy Warhol's Intervievlub iD lub lub lub, pod tym względem jestem jeszcze niezdecydowana. Zanim to jednak nastąpi mam masę czasu do ćwiczenia, ćwiczenia i kontynuacji swojej samotnej nauki (jestem raczej samoukiem, źle się czuję w grupie). Póki co delektuję się każdym malutkim sukcesem i udowadnianiem temu i owemu, że dyplom to nie wszystko.

No właśnie ilu jest dziennikarzy, absolwentów szkół dziennikarskich, bądź też takowych studiów? Dużo? Raczej mało... czy to dobrze? Sądzę, że jest to raczej temat na osobny mini artykuł, nieprawdaż?

No to wróćmy do rzeczy. Dwa słowa klucz: F…

Renato Casaro

To jak końcu: szczęście jest czy nie jest za górami?

Nowe dzieło, mało znanego rosyjskego reżysera Aleksandr'a Veledinsky'ego pojawiło się na scenie bez fajerwerków i równie cicho z niej zeszło. Dopiero po paru miesiącach od premiery Geograf Globus Propil zaczął zbierać pozytywne recenzje i uznanie kinomanów, którzy tłumnie zaczynają skupiać się na nowym kinie rosyjskim, a jest tam w czym wybierać.

Viktor Sluzhkin jest już nie młodym wykształconym biologiem, który częstko zagląda do kieliszka. Nic w jego życiu nie jest takie jak to sobie niegdyś wymarzył, o czym mu ciągle jego piękna żona przypomina.

Za górami nie ma szczęśca o czym główny bohater już na początku filmu się przekonał, to może spróbujemy go poszukać przed górami?

Mimo braku dyplomu z pedagogiki Viktorowi w końcu udaje się dostać pracę w szkole, gdzie dzieciaki robią co chcą i jak chcą. Mało tego zamiast biologii, ma uczyć geografii, bo to przecież to samo wg słów dyrektora. 

Akcja Geografa rozgrywa się na dwóch płaszczyznach: prywatnej i zawodowej. Domowe Proble…