Przejdź do głównej zawartości

And she said no no no


W sobotnie poludnie opuściła nas brytyjska piosenkarka Amy Winehouse.
Mając zaledwie 27 lat, 2 płyty na koncie, cierpiąc na depresje i bulimie, będąc uzależnioną od narkotyków i alkoholu, dołączyła do zaszczytnego "Club 27".Jej śmierć zszokowala muzyczny biznes..jej rodzinę..wiernych fanów... Ci którzy sobie o niej dopiero po jej śmierci przypomnieli się nie liczą, robią to tylko na pokaz..internetowe znicze...
Była zagubiona w swoim życiu.. czy przez sukces czy przez byłego meza stoczyła sie na dno, to wie tylko ona sama.
Czy naprawdę nie chciała pomocy, czy może nikt tak napra
wdę nie chciał jej pomoc, w końcu to ona zarabiała duze pieniądze, była żyłką złota, z takim głosem..

I ostateczne pytanie: jak zginęła? Czy to przez przedawkowanie, czy może z jakiegoś innego powodu. Krążą plotki, a na wyniki toksykologii trzeba poczekać jeszcze 2 tygodnie.
Do tego czasu Amy zostanie już pogrzebana.
Mam nadzieję, że wreszcie odnalazła swoj pokój i właściwe miejsce
.. Club 27..

Blacque M.


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Renato Casaro

To jak końcu: szczęście jest czy nie jest za górami?

Nowe dzieło, mało znanego rosyjskego reżysera Aleksandr'a Veledinsky'ego pojawiło się na scenie bez fajerwerków i równie cicho z niej zeszło. Dopiero po paru miesiącach od premiery Geograf Globus Propil zaczął zbierać pozytywne recenzje i uznanie kinomanów, którzy tłumnie zaczynają skupiać się na nowym kinie rosyjskim, a jest tam w czym wybierać.

Viktor Sluzhkin jest już nie młodym wykształconym biologiem, który częstko zagląda do kieliszka. Nic w jego życiu nie jest takie jak to sobie niegdyś wymarzył, o czym mu ciągle jego piękna żona przypomina.

Za górami nie ma szczęśca o czym główny bohater już na początku filmu się przekonał, to może spróbujemy go poszukać przed górami?

Mimo braku dyplomu z pedagogiki Viktorowi w końcu udaje się dostać pracę w szkole, gdzie dzieciaki robią co chcą i jak chcą. Mało tego zamiast biologii, ma uczyć geografii, bo to przecież to samo wg słów dyrektora. 

Akcja Geografa rozgrywa się na dwóch płaszczyznach: prywatnej i zawodowej. Domowe Proble…

Six Feet Under

"Wielokrotnie nagradzany, amerykański serial telewizyjny stworzony przez scenarzystę American Beauty Alana Balla. Serial ten jest już uważany za klasyk gatunku współczesnego serialu amerykańskiego, który to wciąż zdobywa popularność i uznanie wśród widzów i krytyki na całym świecie. Agnieszka Holland uważa serial Sześć stóp pod ziemią, obok m.in. Rodziny Soprano, za nowatorski w historii telewizji, który przełamał barierę obyczajowego małego realizmu. Holland wskazuje także na większą oryginalność i wartość artystyczną tych seriali, wobec innych kontrowersyjnych i odważnych produkcji, jak Seks w wielkim mieście czy Ostry dyżur. Sześć stóp pod ziemią wielokrotnie pojawia się w zestawieniach najlepszych seriali jak i najwybitniejszych finałowych odcinków wszech czasów. Serial skupia się wokół zakładu pogrzebowego "Fisher & Sons", prowadzonego przez Fisherów i opowiada o ich życiu po śmierci głowy rodziny. Akcja filmu dzieje się we współczesnym Los Angeles. Tytuł ozna…