Przejdź do głównej zawartości

Mezczyzna sprzedaje swa corke dla piwa i pieniedzy

36-letni Meksykanin znajduje sie w areszcie w stanie Kalifornia za sprzedanie swej 14-letniej corki jej potencjalnemu malzonkowi w zamian za pieniadze, artykuly sporzywcze i napoje alkoholowe.

San Francisco-
po tym jak 18-letni 'kupiec' nie zobowiazal sie w terminie do przekazania obiecanych artykulow, ojciec dziewczynki zglosil jej porwanie, jak przekazala stacja CNN we wtorek przez policje okolicy Greenfield. W miedzyczasie dziewczynka wrocila do swojej rodziny.

Jak przekazuje policja, mezczyzni uzgodnili 'cene' od 16 tys dolarow, 160 kartonow piwa, wina, wody mineralnej i miesa.
W Meksyku, z ktorego obydwaj mezczyzni sie wywodza, w stanie Oaxaca, rozmowa miedzy nimi przebiegala spokojni w 'oficjalnym' tonie- mowil szef policji Joe Grebmeier dla stacji.
Natomiast w Kalifornii jest to natomiast niezgodne z prawem.

Ojciec zglasza corke jako zaginiona

Sprzedaz dziewczynki w minionym roku jej przyszlemu malzonkowi byla organizowana przes osoby trzecie.
Policja zaklada, ze dziewczynka z wlasnej woli zgodzila sie na transakcje.
Na poczatku stycznia para zostala zatrzymana i rozlaczona.
Ojciec zglosil zaginienie corki po tym jak jej 'maz' nie wywiazal sie z obienic.

Blacque M.


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Renato Casaro

To jak końcu: szczęście jest czy nie jest za górami?

Nowe dzieło, mało znanego rosyjskego reżysera Aleksandr'a Veledinsky'ego pojawiło się na scenie bez fajerwerków i równie cicho z niej zeszło. Dopiero po paru miesiącach od premiery Geograf Globus Propil zaczął zbierać pozytywne recenzje i uznanie kinomanów, którzy tłumnie zaczynają skupiać się na nowym kinie rosyjskim, a jest tam w czym wybierać.

Viktor Sluzhkin jest już nie młodym wykształconym biologiem, który częstko zagląda do kieliszka. Nic w jego życiu nie jest takie jak to sobie niegdyś wymarzył, o czym mu ciągle jego piękna żona przypomina.

Za górami nie ma szczęśca o czym główny bohater już na początku filmu się przekonał, to może spróbujemy go poszukać przed górami?

Mimo braku dyplomu z pedagogiki Viktorowi w końcu udaje się dostać pracę w szkole, gdzie dzieciaki robią co chcą i jak chcą. Mało tego zamiast biologii, ma uczyć geografii, bo to przecież to samo wg słów dyrektora. 

Akcja Geografa rozgrywa się na dwóch płaszczyznach: prywatnej i zawodowej. Domowe Proble…

Six Feet Under

"Wielokrotnie nagradzany, amerykański serial telewizyjny stworzony przez scenarzystę American Beauty Alana Balla. Serial ten jest już uważany za klasyk gatunku współczesnego serialu amerykańskiego, który to wciąż zdobywa popularność i uznanie wśród widzów i krytyki na całym świecie. Agnieszka Holland uważa serial Sześć stóp pod ziemią, obok m.in. Rodziny Soprano, za nowatorski w historii telewizji, który przełamał barierę obyczajowego małego realizmu. Holland wskazuje także na większą oryginalność i wartość artystyczną tych seriali, wobec innych kontrowersyjnych i odważnych produkcji, jak Seks w wielkim mieście czy Ostry dyżur. Sześć stóp pod ziemią wielokrotnie pojawia się w zestawieniach najlepszych seriali jak i najwybitniejszych finałowych odcinków wszech czasów. Serial skupia się wokół zakładu pogrzebowego "Fisher & Sons", prowadzonego przez Fisherów i opowiada o ich życiu po śmierci głowy rodziny. Akcja filmu dzieje się we współczesnym Los Angeles. Tytuł ozna…